Диск відрізний по бетону 230х2.8х22.22мм (16-18%) Турбо APRO
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Камінь, Бетон, Плитка, Граніт, Кераміка, Цегла, Шифер, Пінобетон, Газобетон, Піщаник, Армований бетон, Асфальт, Штучний камінь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Алмаз, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 2.8 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴


