
Диск відрізний по металу 230х2.5х22.22 мм (5шт. в пачці) APRO
402 ₴
- В наявності
- Код: 829013
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний по металу 230х2.5х22.22 мм (5шт. в пач)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Мідь, Алюміній, Сталь, Металопластик |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402 ₴


