-
Напруга
220 В
-
Частота струму
50 Гц
-
Потужність
1800 Вт
-
Число оборотів холостого ходу
4500 об/хв
-
Вага
12,0 Кг
-
Максимальна ріжуча здатність при 90°
72/300 мм
-
Максимальна ріжуча здатність при 45°
40/200 мм
-
Діаметр відрізного круга
255 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 72 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 300 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 650 ₴







