
Заточувальний керамічний диск Procraft S108X3.2 до SK1000, SK1100
140 ₴
- В наявності
- Код: SK1000
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Внутрішній діаметр
23 мм
-
Товщина диска
3,2 мм
-
Зернистість
P100
-
Максимальна кількість обертів
5800 об/хв
-
Зовнішній діаметр
108 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 108 мм |
| Діаметр внутрішній | 23 мм |
| Товщина | 3.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Зернистість | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴



