- Двигун: безщітковий
- Живлення: акумулятор Li-ion
- Ємність акумулятора: 2000 mAh
- Напруга акумулятора: 12 В
- Затиск патрона: 10 мм
- Міткий момент: 30 Н*м
- Кількість оборотів: 0-400 об/хв; 0-1600 об/хв
- Кількість швидкостей: 2
- Підсвічування робочої зони: є
- Вага: 1.2 кг
- Країна реєстрації бренду: Польща
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Функція міксер | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴






