- Напруга 220 В
- Тип корпусу прямий двигун
- Потужність 2650 Вт
- Швидкість обертання ланцюга 750 м/хв
- Довжина шини 405 мм
- Об'єм масляного бака 200 мл
- Крок ланцюга 3/8
- Кількість ланок; 57 н.
- Гальмо ланцюга - ні;
- Вага -4,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 750 м/сек |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована), Ручна |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2650 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴


