-
Напруга
220 В
-
Частота струму
50 Гц
-
Потужність
810 Вт
-
Число оборотів холостого ходу
0 - 2800 об/хв
-
Діаметр патрона
13 мм
-
Діаметр свердління: дерево / бетон / метал
25 / — / 10
-
Число ударів
0 - 3680 уд/хв
-
Клас захисту
II
-
Ступінь захисту
IP20
-
Рівень звукового тиску
LpA = 88 дБ (А), К = ± 5 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 99 дБ (А), К = ± 5 дБ (А)
-
Рівень вібрації м / с2
3.27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Мінімальний діаметр патрона | 3 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Функція міксер | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 220 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴









