| Число оборотів холостого ходу | 4600 об/хв |
| Вага | Вся комплектація - 2.8 кг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Довжина шини | 6", 8" (152 мм/203 мм) |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 6 м/с |
| Крок ланцюга | 1/4 '' |
| Клас захисту | III |
| Рівень звукового тиску | LpA = 80 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 4,178 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Двигун | Безщітковий |
| Натяжка ланцюга | Без ключова |
| Змащення ланцюга | Напівавтоматична |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1,1 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 203 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Ні |
| Гальмо ланцюга | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴











