Якщо говорити про особливості моделі Procraft PJ10, то до них можна віднести такі:
- гідравлічний домкрат має термооброблений подовжувальний гвинт для регулювання висоти підхоплення і максимальної висоти підйому;
- широку міцну основу для стійкості та міцності;
- посилені критичні точки напруги для більшої міцності та надійності;
- поршні оснащені поворотним шпинделем для ідеального регулювання висоти.
Варто зазначити, що під час виробництва апарату було використано найкращі матеріали та новітні технології, завдяки чому пристрій може служити своєму власникові тривалий час без поломок.
Пристрій має цілком пристойну вагу в 5,2 кг, що не завжди дає можливість власнику інструменту переносити його з місця на місце, саме тому він ідеально підходить для використання в домашніх гаражах, на станціях сервісного обслуговування і в інших виробничих і промислових підприємствах.
Модель Procraft PJ10 має максимальну висоту підйому в 125 мм і мінімальну висоту 200 мм. Крім цього апарат може піднімати вантажі вагою 10 тонн, що відрізняє цей інструмент від його побратимів.
Якщо ви перебуваєте в пошуку високоякісного інструменту для виконання ремонтних робіт, то цей апарат буде ідеальним для ваших цілей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 10 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 385 мм |
| Висота підхоплення | 200 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 080 ₴






