
Домкрат підкатний гідравлічний 2т (100-350мм) з поворотною ручкою 180°
2 750 ₴
- В наявності
- Код: F-TH22010
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Вантажопідйомність 2т
- Мінімальна висота підйому 100мм
- Максимальна висота підйому 350мм
- Поворотна ручка Так
- Упаковка Картонна коробка
- Вага, кг 12,81
- Довжина в упаковці, мм 400
- Ширина в упаковці, мм 300
- Висота в упаковці, мм 270
- Виробник FORSAGE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 350 мм |
| Висота підхоплення | 100 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 12.81 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴











