
Домкрат підкатний гідравлічний 3т (192-533мм) Forsage F-TH23003
4 870 ₴
- В наявності
- Код: F-TH23003
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Вантажопідйомність 3т
- Мінімальна висота підйому 192мм
- Максимальна висота підйому 533мм
- Поворотна ручка Ні
- Вага, кг 20,82
- Довжина в упаковці, мм 665
- Ширина в упаковці, мм 280
- Висота в упаковці, мм 200
- Виробник FORSAGE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 533 мм |
| Висота підхоплення | 192 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 20.82 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 870 ₴


