
Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA36 + 1 акб 4Аг Turbo + ЗП charger20/1 + Олива для ланцюга 1л
4 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: PKA36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Довжина шини | 10" (25см) |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86.2 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 95 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Ємність аккумулятору | 2, 4, 8 Аг |
| Автоматична змащення ланцюга | Є |
| Аварійне гальмо | Є |
| Двигун | Безщітковий |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 250 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴










