
Занурювальний насос Procraft PN30 з штангой
1 900 ₴
- В наявності
- Код: PN30
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 400 Вт |
| Вага | Вся комплектація - 4.3 кг |
| Клас захисту | IPX8 |
| Категорія захисту | I |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Діаметр труби | 1 " |
| Максимальна продуктивність | 5200 л/год |
| Максимальний натиск | 11 м |
| Максимальна заглибна глибина | 7 м |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 °C |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Prokraft |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 11 м |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴










