
Машинка для стрижки овець Procraft SC2600
4 000 ₴
- В наявності
- Код: SC2600
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 500 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 2600 об/хв |
| Вага | 3.6 Кг |
| Ширина стрижки | 76 мм |
| Кабель | 5 м |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴








