| Потужність | 7 к.с. |
| Число оборотів холостого ходу | 3600 об/хв |
| Вага | Вся комплектація - 93.3 кг |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, 4-тактний, ремінний |
| Об'єм масляного бака | 0,6 л |
| Розміри | 840*390*855 мм |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Швидкість обертання фрез | Швидко - 140 об/хв, Повільно - 115 об/хв |
| Задній хід | 95 об/хв |
| Бак | 3,6 л |
| Глибина обробки | 300 мм |
| Ширина обробки | 900 мм |
| Система запуску | Ручний |
| Тип трансмісії | 0, 1, 2, -1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 90 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Пасове |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Швидкість обертання фрез | 140 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 840 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 855 мм |
| Вага | 93.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 200 ₴











