
Акумуляторний заклепувальний пістолет Procraft PRG20 (з 2 акб та зп)
6 100 ₴
- В наявності
- Код: PRG20
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | III |
| Робоча температура | -5°C до 50°C |
| Температура зберігання | 0°C до 50°C |
| Рівень звукового тиску | LpA = 73,8 дБ (А); K = ± 5 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 81,8 дБ (А); K = ± 5 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 1,082 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип заклепок | Заклепки витяжні (глухі) |
| Хід (мм) | 25 |
| Максимальне зусилля клепки (Н) | 10000 |
| Мінімальна відстань від краю (мм) | 26 |
| Розмір алюмінієвих заклепок (мм) | 2,4 - 6,0 |
| Розмір заклепок зі сталі та нержавіючої сталі (мм) | 2,4 - 5,0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Тип голови | Неповоротна |
| Розміри витяжних заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.0 мм, 4.8 мм, 6.4 мм, 6.0 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 100 ₴











