
Акумуляторна машинка для стрижки овець Procraft SC20 (з 1 акб)
4 100 ₴
- В наявності
- Код: SC20
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Вага | 3.7 кг - вся комплектація |
| Тип ножів | AA 4-4.5 |
| Клас захисту | III |
| Ширина стрижки | 76 мм |
| Номінальна потужність | 180 Вт |
| Рівень захисту | IP20 |
| Двигун | Щітковий |
| Кількість зубців леза | 13 шт |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Дитяча/тиха стрижка | Немає |
| Тип прибора | Універсальна машинка для стриження |
| Тример для окантовки | Немає |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 1 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Материал лезвий | Сталь |
| Ширина леза | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴











