
Акумуляторні вирубні ножиці по металу Procraft SM20 (без акб та зп)
2 900 ₴
- В наявності
- Код: SM20
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 2200 об/хв |
| Вага | вся комплектація - 1,8 кг |
| Плавний пуск | Є |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | III |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 5 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX1 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Мінімальний радіус кривої (мм) | 45 |
| Ширина розрізу (мм) | 5 |
| Товщина листа для різання Нержавіюча сталь (мм) | 1,2 мм |
| Товщина листа для різання Алюміній (мм) | 2,5 |
| Товщина листа для різання Високовуглецева сталь (мм) | 1,6 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ножиць по металу | Вирубні(висічні) |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна товщина різу | 1.6 мм |
| Мінімальний радіус різання | 45 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2200 хід/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴



