
Акумуляторна дискова пила Procraft PCA24 (Без акб та зп)
3 100 ₴
- В наявності
- Код: PCA24
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Діаметр диска | 165 х 1.6 х 20 мм |
| Кут різання | 0 - 67° |
| Наявність підсвічування | Є |
| Наявність лазера | Немає |
| Глибина пропила | при 45° - 42 мм, при 90° - 67 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | IPXO |
| Рівень звукового тиску | LpA = 91,47 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 99,47 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Швидка зупинка диска | Є |
| Розмір подошви | 130 х 265 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Паралельний упор | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴







