
Акумуляторна коса Procraft PTA24 (2 АКБ 2А та З/П)
1 600 ₴
- В наявності
- Код: PTA24
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 5500 - 8000 об/хв |
| Тип штанги | Телескопічна |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 80,0 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Рівень захисту | IPXO |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Діаметр різу | 150 мм |
| Довжина штанги коси | 45 - 80 см |
| Двигун | Щітковий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 150 мм |
| Максимальна ширина скошування | 150 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Антивібраційна система | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴











