| ВхШхГ упакованого товару, мм | 238х238х323 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Розмір екрану, мм | 100х50 |
| Матеріал | Полипропилен |
| Комплектація | Зварювальна маска-хамелеон; Наголовник; Фронтальна захисна пластина із полікарбонату; Тильна захисна пластина із полікарбонату; Інструкція з експлуатації; Упаковка. |
| Особливості | 4 інфрачервоні датчики; Можливість легкої заміни живлення 2xCR2032; Збільшена площа світлофільтру; Високий оптичний клас світлофільтру 1/1/1/2; Комфортне зварювання в режимах MMA, MIG-MAG, TIG, TIG PULSE та зварювання на малих струмах; Сонячна батарея світлофільтра; Знімний елемент живлення, для швидкої та легкої заміни у разі потреби; Відмінне балансування та широкий діапазон налаштувань кріплення наголовника для комфортної тривалої роботи; 2 режими регулювання ступеня затемненості: DIN 5-DIN 9 (для зварювання на малих струмах) та DIN 9 - DIN 13 (для стандартних зварювальних завдань); Плавне регулювання часу відкриття світлофільтру після процесу зварювання від 0.1 до 0,8 сек.; Регулює чутливість світлофільтра. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Рекомендації | Новинка;Товар в рассрочку;Оплата частями; |
| Виробник | Vitals |
| Ступінь затемнення, Din | 4 |
| Тип живлення | Солнечные и литиевые батареи |
| Тип светофильтра | Автоматический |
| Країна виробник | Китай |
| Вага упакованого товару, кг | 0,94 |
| Вага, кг | 0,86 |
| Гарантія | 60 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 5 |
| Можливість роботи з респіратором | Ні |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Вага | 0.86 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 4 |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 100 мм |
| Ширина оглядового вікна | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴







