
Адаптер та світлодіодний прожектор до акумулятора Procraft LL20
620 ₴
- В наявності
- Код: LL20
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Потужність | лампи - 5 Вт |
| Вага | Вся комплектація - 0,3 кг |
| Клас захисту | III |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Сила світлового потоку | 500 Лм |
| Кут регулювання кронштейна | 0° - 180° |
| Порт зарядки Type-A | 5 В / 1.0 А |
| Порт зарядки Type-C | 5 В / 2.0 А |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴









