
Світлодіодний прожектор до акумулятора Procraft LL18
620 ₴
- В наявності
- Код: LL18
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Потужність | лампи - 3 Вт |
| Вага | Вся комплектація - 0,5 кг |
| Клас захисту | III |
| Робоча температура | від 4°C до 40 °C |
| Рівень захисту | IP20 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Сила світлового потоку | 300 Лм |
| Кут регулювання кронштейна | 0° - 90° |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Вага | 500 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴










