
Зварювальний апарат Vitals MMA-1400 LCDk smart
3 850 ₴
- В наявності
- Код: 192582
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Вага, кг | 4,2 |
| ВхШхГ упакованого товару, мм | 355х145х275 |
| Вага упакованого товару, кг | 4,5 |
| Наявність мережевої вилки | с сетевой вилкой |
| Макс. сила струму, А | 140 |
| Мінімальний струм, А | 20 |
| Рекомендації | Новинка;Товар в рассрочку;Оплата частями;Бесплатная сборка; |
| Вид зварювання | MMA (Дуговая сварка);TIG LIFT (Сварки касанием вольфрамовым электродом) |
| Додаткові функції та режими | Antistick (Антиприлипание);ForceArc (Форсаж дуги);Hot Start (Гарячий старт);VRD (Уменьшение напряжения холостого хода) |
| Максимальна потужність, кВт | 5,7 |
| Виробник | Vitals |
| Колір | Чорний з червоним |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Зварювальний апарат; Зварювальний кабель-електроутримувач; Зварювальний кабель-затискач; Універсальний "молоток-щітка"; Ремінь для перенесення; Пластиковий кейс; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Максимальний діаметр електрода, мм | 4 |
| Напруга холостого ходу, В | 60 |
| Особливості | Номінальна частота – 50 Гц; Діапазон регулювання зварювального струму: 20-140 А; Коефіцієнт навантаження ("Х" - робочий хід) або "робочий цикл" - 60%; Наявність функцій зварювання Force Arc (форсаж дуги), Hot Start (гарячий старт), Anti Stick (антиприлипання), TIG Lift (контактне запалювання дуги); Захист від перегріву електронних компонентів плати від короткого замикання «IGBT PROTECT»; Температура спрацьовування захисту від перегріву – 90 град; Тип системи охолодження – конвекційний, повітряно-примусовий; Довжина постійно під'єднаного шнура електроживлення – 2,5 м; Клас захисту від ураження електричним струмом – I; Клас теплостійкості ізоляції – F; Кольоровий світлодіодний екран; Мінімальна робоча напруга 160 В. |
| Ступінь захисту | IP 21 |
| Напруга, В | 220 |
| Дисплей | С дисплеем |
| Мін. вхідна напруга, В | 160 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діаметр електрода, мм | 1.6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 120 А |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.7 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴









