
Зварювальний апарат Vitals MMA-1400 LCD mini
2 980 ₴
- В наявності
- Код: 156934
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Комплектація | Зварювальний апарат; Зварювальний кабель із затиском `маса` ; Зварювальний кабель з електродотримачем; Універсальний інструмент молоток-щітка; Керівництво з експлуатації; Кейс. |
| Максимальний діаметр електрода, мм | 4 |
| Мінімальний діаметр електрода, мм | 0 |
| Мінімальний струм, А | 20 |
| Вид зварювання | MMA (Дуговая сварка);TIG LIFT (Сварки касанием вольфрамовым электродом) |
| Додаткові функції та режими | Antistick (Антиприлипание);ForceArc (Форсаж дуги);Hot Start (Гарячий старт);Smart Fan (Умное охлаждение);VRD (Уменьшение напряжения холостого хода) |
| Дисплей | С дисплеем |
| Колір | Червоний |
| Ширина, мм | 195 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Глибина, мм | 210 |
| Ступінь захисту | IP21S |
| Висота, мм | 290 |
| Особливості | ForceArc - налаштовується; Hot Start - налаштовується; Antistick - можно вимикати; VRD; TigLift; Інтелектуальна система охолодження; Автоматичний захист від перенапруження та надтоку; Частота току 50 Гц; КПД 85 процентів; Коефіцієнт потужності 0,95; Клас ізоляції F; Кабель електродотримача 3 м; Кабель зажиму 2 м. |
| Виробник | Vitals |
| Вага, кг | 3,2 |
| Макс. сила струму, А | 140 |
| Максимальна потужність, кВт | 5 |
| Мін. вхідна напруга, В | 160 |
| Напруга холостого ходу, В | 60 |
| Напруга, В | 220 |
| Країна виробник | Китай |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Рекомендації | Новинка;Товар в рассрочку;Оплата частями; |
| ПВ на максимальному струмі,% | 60 |
| Наявність мережевої вилки | с сетевой вилкой |
| ВхШхГ упакованого товару, мм | 290х195х210 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980 ₴










