
Бензобур Procraft PROFESSIONAL GD68 (Без шнека)
6 150 ₴
- В наявності
- Код: GD68
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 8500-9000 об/хв |
| Ємність паливного бака | 1,2 л |
| Тип двигуна | Повітряне охолодження, двотактний |
| Робочий об'єм двигуна | 62 СС |
| Довжина шнека | 800/1000 мм |
| Ширина шнека | 80 / 150 / 200 / 250 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Об'єм двигуна | 62 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр бура | 250 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 150 ₴





