
Бензобур Procraft PROFESSIONAL GD62(Без шнека)
5 650 ₴
- В наявності
- Код: GD62
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Потужність | При 6500 об/хв- 1820 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | від 3500 до 8000 об/хв |
| Робочий об'єм двигуна | 58 СС |
| Довжина шнека | 800 мм / 1000 мм |
| Ширина шнека | 80 / 150 / 200 / 250 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживана потужність | 1820 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр бура | 250 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 650 ₴







