
Дискова пила (Циркулярка) Procraft KR3000
4 000 ₴
- В наявності
- Код: KR3000
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 3500 об/хв |
| Вага | 6,5 Кг |
| Кут нахилу | 0° - 45° |
| Глибина пропила | при 45° - 65, при 90° - 85 |
| Діаметр пильного диска | 255 мм |
| Блокування редуктора | Є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Паралельний упор | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴







