| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2600 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 7500 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Діаметр диска | 230 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Не поворотна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴







