
Зварювальний апарат Powercraft P MIG-300 Mini
5 800 ₴
- В наявності
- Код: MIG-300 Mini
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний у режимах ММА/MIG/MAG; охолодження: повітряно-примусове; Рукоятка для перенесення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Powercraft |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 180 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Пластик |
| Тип підключення рукава | Вбудований |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 1 кг |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴






