Мікропроцесорне керування зварюванням; Режими зварювання: "ММА", "MIG-MAG" ("MIG"), "MIG-MAG Synergy" ("SYN MIG"), "FCAW" ("MIG", "SYN MIG"), "TIG Lift"; "ForceArc"; "Hot Start"; "Antistick"; "VRD"; "TIGLift"; Мінімальна робоча напруга 160 В; Автоматичний захист від перенапруги та надструму; Температура спрацьовування від перегріву 105 град; Клас теплостійкості ізоляції H; Наявність та тип індикації параметрів зварювання цифровий LED-дисплей; Тип системи охолодження конвекційний повітряно-примусовий; Максимальна потужність на виході 3,6 квт; Діапазон регулювання напруги зварювальної дуги 170...260 В; Діаметр зварювального електрода з покриттям 16-40 мм; Швидкість подачі зварювального дроту в режимах напівавтоматичного зварювання 2,5...12,0 м/хв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Prokraft |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 130 А |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Номінальна споживана потужність | 4.3 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Вага | 12.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 210 ₴









