| Потужність | 4 кВт |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Обсяг травозбірника | 62 л |
| Висота скошування | 7 рівнів: від 25мм до 70мм |
| Ширина скошування області | 51 см |
| Об'єм двигуна | 196 см³ |
| Рівень звукового тиску | 81.33 дБ(А); К = 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | 94.53 дБ(А); К = 1.23 дБ(А) |
| Гарантований рівень звукової потужності | 98 дБ(А) |
| Максимальне значення вібрацій | 3,317 m/s2 (К = 1.5 m/s2) |
| Самохідність | Є |
| Швидкість ходу | Плавно регулюється |
| Запуск двигуна | ручний та електричний |
| Діаметр передніх коліс | 17 Ø |
| Діаметр задніх коліс | 25 Ø |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 51 мм |
| Висота скошування | 25 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 62 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Двотактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 220 ₴











