| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1150 Вт |
| Вага | 2,7 Кг |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 82 мм |
| Максимальна глибина стругання в один прохід | 1 мм |
| Частота обертання барабана | 15000 об/хв |
| Регулювання глибини стругання | Є |
| Зняття фаски | Є |
| Вибірка чверті | Є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 1 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний екран | Ні |
| Підставка для стаціонарної установки | Ні |
| Паралельний упор | Так |
| Упор для вибірки чверті | Ні |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Регулювання глибини стругання | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴






