
Акумуляторний рубанок Procraft PE20BL (Без АКБ та ЗП)
2 940 ₴
- В наявності
- Код: PE20BL
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 12000 об/хв |
| Вага | Вся комплектація - 3,9 кг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 82 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Глибина стругання | 0-2 мм |
| Клас захисту | III |
| Рівень звукового тиску | LpA = 85 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 96 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Загальна довжина підошви | 290 мм |
| Глибина вибірки чверті | максимум - 7,5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 3.9 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴











