
Акумуляторний повітряний компресор Procraft LK20 (Без АКБ та ЗП)
1 350 ₴
- В наявності
- Код: LK20
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 3200 об / хв |
| Вага | 0,85 кг |
| Швидкість повітряного потоку | 12 л / хв |
| Розміри | 180х72х260 мм |
| Джерело живлення | 20 В |
| Рівень звукового тиску | 69,6 ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 80,6 ± 3 дБ (А) |
| Вібрація | 7,23 ± 1,5 м / с2 |
| Діапазон тиску | Макс. 160 фунтів на кв. Дюйм 11 атм | 1100 кПа |
| Довжина повітряного шланга | 0,5 м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Максимальний тиск | 11 атм |
| Продуктивність | 12 літр/хв |
| Тип | діафрагмяний |
| Тип насоса | акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴











