
Газонокосарка колекторна (мережева) Procraft NM1600
3 200 ₴
- В наявності
- Код: NM1600
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1000 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 3450 об/хв |
| Вага | 6,9 Кг |
| Обсяг травозбірника | 25 л |
| Висота скошування | 25/45/65 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78,8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90,9 дБ (А), К = ± 3,69 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 1,96 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Максимальна ширина косіння | 320 мм |
| Розмір переднього колеса | 140 мм |
| Розмір заднього колеса | 140 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 25 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 25 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3450 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴









