Гідравлічний підкатний домкрат ROCKFORCE RF-TH22501 з висотою підхвату 135 мм призначений для підйому вантажів масою до 2,5 т на висоту до 387 мм. Застосовується для обслуговування автомобілів із стандартним кліренсом. Компактний домкрат підходить для самостійного користування автовласниками.
Переваги
- Безпека - клапан скидання надлишкового тиску захищає домкрат від перевантаження, запобігаючи підйому вантажу масою понад 2,5 т.
- Маневреність завдяки поворотним колесам домкрат можна швидко підвести під вантаж.
- Невеликі габарити - підйомний пристрій можна розмістити у багажнику автомобіля.
- Комфортне переміщення – виробник передбачив зручну рукоятку з підпальцевими виїмками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 387 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴







