
Домкрат підкатний 2т (130-330мм) з комплектом ремонтних підставок + гумова накладка RockForce RF-TH12074
3 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: RF-TH12074
Гідравлічний підкатний домкрат з комплектом стійок RockForce RF-TH12074 із висотою підхвату 130 призначений для підйому вантажів масою до 2 т на висоту до 330 мм. Застосовується для обслуговування автотранспорту, підходить для автомобілів із стандартним кліренсом. Домкрат є компактним і може використовуватися автовласниками самостійно.
Регульовані підставки в комплекті під автомобіль із несучою здатністю 2 т, 2 шт. у комплекті, утримують вантаж. Їх використовують як засіб додаткової фіксації та страхування легкового автомобіля, піднятого на витягу або домкраті. Конструкцією передбачений зубчастий механізм, що надійно утримує шток у висунутому положенні. Підставки стануть у нагоді в гаражі або автосервісі під час проведення ремонтних робіт.
Переваги
- Надійність завдяки посиленій конструкції пристрій витримує значні навантаження без ризику поломки.
- Безпека – клапан скидання надлишкового тиску захищає від навантаження.
- Маневреність завдяки поворотним колесам домкрат можна швидко підвести під вантаж.
- Акуратна робота – гумова опора оберігає кузов автомобіля та корпус самого домкрата від механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 330 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 490 ₴


