| Число оборотів холостого ходу | 10000 об/хв |
| Тип штанги | Нероз'ємна |
| Тип запуску | Ручний |
| Ширина скошування області | 415 мм |
| Ємність паливного бака | 1,2 л |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Робочий об'єм двигуна | 25 СС |
| Рівень звукового тиску | LpA = 105 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 104 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Кількість зубів на валу штанги | 9 шт |
| Довжина штанги | 150 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 415 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴











