
Обприскувач акумуляторний Li- 8L APRO
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 550945
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Об`єм | 8 л |
| Ємність аккумулятору | 2 А/г |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Продуктивність | 1 л/хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Має |
| Аналоги | 085727 |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Вага, кг | 1,5 |
| Напруга акумулятора | 3,7 В |
| Робочий тиск | 2 Бар |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 8 л |
| Продуктивність | 1 літр/хв |
| Загальна вага | 1.5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 20 В |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴




