
Акумуляторний обприскувач Procraft AS2-5
1 300 ₴
- В наявності
- Код: AS2-5
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Довжина шланга | 120 см |
| Вага | 1,9 кг вся комплектація |
| Клас захисту | III |
| Максимальний робочий об'єм | 5 л |
| Робочий тиск | 0,6 - 2,0 атм |
| Допустима робоча температура | від 0 до +60°C |
| Брандспойт | Сталевий, збірний, 38-63 см |
| Час роботи від акумулятора | 110 - 150 хв |
| Дистанція обприскування | 4 м |
| Розхід | 0,3 - 0,5 л/хв |
| Сила струму насоса | 0,8 - 1,1 А |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 4 м |
| Об'єм бака | 5 л |
| Продуктивність | 0.5 літр/хв |
| Довжина шланга | 120 см |
| Загальна вага | 1.9 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 2 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴









