| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 400 Вт |
| Вага | 3,75 кг |
| Клас захисту | I |
| Клас ізоляції | IPX8 |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Діаметр труби | 1″ - 1 1/4″ - 1 1/2″ |
| Максимальна продуктивність | 7500 л/год |
| Максимальний натиск | 5 м |
| Максимальна заглибна глибина | 5 м |
| Максимальний розмір часток для брудної води | 35 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 °C |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Prokraft |
| Вид насоса | Дренажний |
| Максимальний напір | 5 м |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 5 м |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вага | 3.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість водозабірних точок | 1 |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴







