
Акумуляторний будівельний міксер Procraft PMM20 (без акб та зп)
2 925 ₴
- В наявності
- Код: PMM20
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 750 об/хв |
| Тип патрона | М14 |
| Вага | вся комплектація – 3,6 кг |
| Регулювання оборотів | Є |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | III |
| Рівень звукового тиску | LpA = 92 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 103 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,157 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Діаметр венчика | 100 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | M14 |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 925 ₴











