| Посадковий діаметр | 22,23 |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Номінальна напруга змінного струму | 220-240 V |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальна частота, об/хв | 8 500 |
| Плавний пуск | Має |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Максимальна потужність | до 1500 Вт |
| Захист від випадкового включення | Не має |
| Вібраційне навантаження | a h, AG 5,62 м/с 2 a h, DC 1,5 м/с 2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Не поворотна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴


