
Мийка високого тиску APRO PWH-2400, 2400Вт, ном.5.5 л/хв, макс. 6.8 л/хв, 120-180 бар
7 700 ₴
- В наявності
- Код: 894703
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IPX5 |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Максимальна продуктивність | 8 л/хв |
| Аналоги | 075257,075258,079115 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 11,7 |
| Довжина шлангу | 8м |
| Максимальна потужність | до 2400 Вт |
| Вібраційне навантаження | 1,88 м/с |
| Максимальний робочий тиск | 180 бар |
| Номінальний тиск | 120 бар |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Система Quick Connect | Має |
| Система Auto Stop | Має |
| Функція забору води ємнгості/баку/резервуару | Має |
| Максимальна температура води | 50 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Мінімальний тиск | 100 бар |
| Максимальна продуктивність | 8 л/год |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Грязьова фреза, Пінна насадка, Плоска насадка |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 700 ₴







