| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IPX5 |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Максимальна продуктивність | 7.1 л/хв |
| Аналоги | 075257,079115,075260 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 7,7 |
| Довжина шлангу | 5 м |
| Максимальна потужність | до 1600 Вт |
| Вібраційне навантаження | 1,77 м/с |
| Максимальний робочий тиск | 140 бар |
| Номінальний тиск | 90 бар |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Система Quick Connect | Має |
| Система Auto Stop | Має |
| Функція забору води ємнгості/баку/резервуару | Має |
| Максимальна температура води | 50 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Мінімальний тиск | 90 бар |
| Максимальна продуктивність | 7.1 л/год |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка, Грязьова фреза, Фільтр грубої очистки, Шланг для підключення до водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 770 ₴










