
Мийка високого тиску APRO PWH-1400, 1400Вт, ном.5.5 л/хв, макс. 6.8 л/хв, 70-110 бар
4 700 ₴
- В наявності
- Код: 894700
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IPX5 |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Максимальна продуктивність | 6.8 л/хв |
| Аналоги | 075258,079115,075260 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 6,7 |
| Довжина шлангу | 5 м |
| Максимальна потужність | до 1400 Вт |
| Вібраційне навантаження | 2,1 м/с |
| Максимальний робочий тиск | 110 бар |
| Номінальний тиск | 70 бар |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Система Quick Connect | Має |
| Система Auto Stop | Має |
| Функція забору води ємнгості/баку/резервуару | Має |
| Максимальна температура води | 50 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 70 бар |
| Максимальна продуктивність | 6.8 л/год |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴










