
Кущоріз акумуляторний HT 20 (без АКБ без ЗП) APRO
2 300 ₴
- В наявності
- Код: 895660
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 2,1 кг |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Кількість обертів холостого ходу | 1350 об/хв |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 20 В |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴






