| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 280 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-800 об/хв |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Тип патрона | Самозажімний |
| Вага | 1,4 Кг |
| Максимальний крутний момент | 22 Нм |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 82.99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93,99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IP20 |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.162 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 10 |
| Максимальний крутний момент | 22 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Прогумований держак | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴






