| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1350 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-350 об/хв |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Вага | 1,6 Кг |
| Максимальний крутний момент | 32 Нм |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукової потужності | LwA = 77 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IP20 |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 32 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 350 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






